تابلو اعلانات
 
  نتيجه انتخابات رياست جمهوري در شهرستان همدان
 نتيجه انتخابات شوراي شهر همدان
 نتيجه انتخابات شوراي شهر مريانج
 نتيجه انتخابات شوراي شهر جورقان
 نتيجه انتخابات شوراي شهر قهاوند
 نتيجه نهايي انتخابات شوراي شهر همدان
 
 

تبلیغات
 
 
آمار بازدید
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 649
هفته جاری: 9091
ماه جاری: 30013
تاکنون: 2008158
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  بيش از 90 درصد اعتبارات سفر هيات دولت به همدان تخصيص يافت
 • فرماندار همدان گفت: در مجموع 94.64 درصد از مجموع کل اعتبارات سفر رئيس جمهوري و هيات دولت در اين شهرستان تخصيص داده شده است..
 • بيش از 90 درصد اعتبارات سفر هيات دولت به همدان تخصيص يافت

  فرماندار همدان گفت: در مجموع 94.64 درصد از مجموع کل اعتبارات سفر رئيس جمهوري و هيات دولت در اين شهرستان تخصيص داده شده است.

  علي تعالي روز يکشنبه در کميته برنامه ريزي شهرستان همدان با بيان اينکه هيات دولت سوم شهريور ماه سال 94 به اين استان سفر کرده است گفت: رهاورد اين سفر براي شهرستان همدان اجراي 19 طرح در بخش هاي مختلف بود.

  وي اضافه کرد: در مجموع پنج هزار و 200 ميليارد ريال اعتبار براي اين 19 طرح در شهرستان همدان پيش بيني شد که تاکنون چهار هزار و 921 ميليارد و 816 ميليون ريال به صورت نقدي، اسناد خزانه و يا اوراق مشارکت يا در اختيار دستگاه هاي اجرايي قرار گرفته و يا در حال ابلاغ است.

  وي اضافه کرد: اين طرح ها بايد تا پايان سال مالي امسال به اتمام برسد و مسئولان بايد براي جذب باقي مانده اين اعتبارت تلاش کنند.

  تعالي با بيان اينکه اجراي برخي از طرح ها از جمله راه آهن تبعات اجتماعي دارد و مسئولان بايد مراقب باشند گفت: همه اين مباحث اجتماعي با مديريت قابل حل است و به دليل اين مشکلات نبايد اجراي طرحها عقب بماند.

  وي گفت: کنارگذرهاي فرعي شهرستان همدان از طرح هاي مهمي بود که در سفر هيات دولت اعتبار براي آن در نظر گرفته شد که مبلغي از آن تخصيص داده شده است.

  تعالي تکميل راه آهن تهران همدان، تکميل بيمارستان اکباتان، تکميل بخش سوختگي بيمارستان بعثت، احداث و تجهيز دانشکده شيمي و دانشکده فني، توسعه روش هاي نوين آبياري ، تکميل فاضلاب شهر همدان و تکميل ساختمان پارک علم و فن آوري و ساختمان اداره کل بازرسي استان را از جمله طرح هايي عنوان کرد که در سفر هيات دولت به استان همدان از تخصيص اعتبار بهره مند شده اند.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 268
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.