تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
2 اسفند 1397 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي
 • نبود نظارت بازار را نابسامان کرده است
 • نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي:

  نبود نظارت بازار را نابسامان کرده است

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي گفت: هنوز تحريم آغاز نشده در برخي محورهاي بازار و ارز و ... شاهد بروز نابساماني‌هايي هستيم که اين مسئله ناشي از نبود کنترل و نظارت و رها کردن برخي بخش‌هاي اقتصادي است.

  امير خجسته ظهر امروز در کميته برنامه‌ريزي شهرستان همدان اظهار داشت: در شرايط فعلي گراني‌ها را شاهد هستيم که به سبب رها شدن بازارها است و طي 140 روز آينده تحريم‌هاي اصلي آغاز مي‌شود و ما مي‌توانيم در مقابل همه توطئه‌ها بايستيم به شرطي که با تدبير و برنامه عمل کنيم و اجازه اين نوسانات در بازار و نابساماني در حوزه ارز را ندهيم.

  وي افزود: پيش‌بيني‌هاي لازم براي اقلام اساسي و مباحث ارزي و غيره در زمان تحريم انجام‌ شده اما بايد آماده‌ باشيم و روي پاي خود بايستيم که آن‌ها را مستأصل کنيم

  .

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي با بيان اين‌که دارايي‌هاي ايران از منابع کل اروپا بيشتر است، گفت: اين همه ظرفيت تنها بايد با کمک مديران بالفعل شود و البته در کشور 75 هزار پروژه نيمه‌تمام داريم و تأکيد مجلس و دولت اين است تا پروژه‌هاي بيش از 70 درصد پيشرفت به نتيجه نرسيده بعد پروژه جديد آغاز نشود.

  وي خطاب به مديران حاضر در جلسه عنوان کرد: بايد بپرهيزيم از اينکه انتظارات مردم را بالا ببريم بلکه بايد آنچه عملي است را وعده بدهيم که موجبات بدبيني و دلسردي را فراهم نياورد.

  لزوم هماهنگي براي تأمين بودجه سالن چندمنظوره شهرک الوند، ضرورت تعيين تکليف جاده ابرو، توجه به سالن‌هاي ورزشي ارزانفود، امزاجرد و گنبد، اهميت جاده شهيد بهشتي به تفريجان و بهسازي روستاها از مواردي بود که خجسته در مورد پيشبرد آنها توصيه‌هايي کرد.

  وي عنوان کرد: در مجمع نمايندگان استان و بين مسؤولان همدلي و هم‌افزايي خوبي وجود دارد و نتيجه آن در بودجه‌ها و اعتبارات ملي که وارد استان شده ديده مي‌شود و البته مديران استان هر چه پيگيري کنند به موفقيت بيشتري دست مي‌يابند.

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي تصريح کرد: همدان امروز اين قابليت را دارد که در سطح کشور به‌ عنوان يک استان توريستي بين‌المللي مطرح شود و جبران مافات شود.

  وي با بيان اينکه من و ديگر نماينده همدان با هم هستيم و با يکديگر پيگيري‌هاي لازم را انجام مي‌دهيم، اظهار کرد: گاهي صحبت‌هايي حاشيه‌اي طرح مي‌شود که بدانيد از دفتر من و آقاي حاجي‌بابايي نيست و ما هرگونه چالش بين نمايندگان يا مديران استان را به ضرر مردم مي‌دانيم و اگر چنين مباحثي طرح شود از سمت ما نماينده‌ها نيست.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 143
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.