تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
30 فروردین 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  معاون سياسي ـ اجتماعي فرمانداري همدان:
 • روحيه اميد و خودباوري در کشور ترويج داده شود
 • معاون سياسي ـ اجتماعي فرمانداري همدان:

  روحيه اميد و خودباوري در کشور ترويج داده شود

  معاون سياسي ـ اجتماعي فرمانداري همدان گفت: بخشي از مسائل و مشکلات، داراي ريشه رواني است و موظفيم در چنين شرايطي وحدت را بيش از پيش حفظ کنيم.

  علي‌اصغر ناظري‌پور در ستاد احياء امر به معروف و نهي از منکر شهرستان، با تبريک هفته قوه قضاييه و با اشاره به در پيش بودن هفته عفاف و حجاب، اظهار کرد: سياست‌هاي کلي در ارتباط با امر به معروف و نهي از منکر در شوراي اجتماعي کشور صورت مي‌گيرد.

  وي به واقعه 21 تيرماه سال 1314 و نامگذاري روز ملي عفاف و حجاب با توجه به اين روز اشاره کرد و گفت: آسيب‌هاي اجتماعي، فرهنگسازي، مشارکت مردم و اقدامات صورت گرفته با همراهي مردم انجام شده اما هنوز نگراني‌هايي وجود دارد.

  معاون سياسي ـ اجتماعي فرمانداري همدان با تأکيد بر اينکه بسياري از دستگاه‌ها درگير مباحث فرهنگي هستند، بيان کرد: اکنون در بحث آسيب‌هاي اجتماعي، تثبيت فضا وجود دارد به گونه‌اي که با توجه به اقدامات صورت گرفته در کمپ‌ها از 3 هزار نفر معتاد تعداد به 400 نفر رسيده است.

  وي با بيان اينکه در بحث کاهش آسيب‌هاي اجتماعي روند مناسبي داريم، افزود: به منظور بهبود اين وضعيت نياز به فرهنگسازي در تمام زمينه‌هاست.

  ناظري‌پور خواستار ترويج روحيه اميد و خودباوري در کشور شد و تصريح کرد: بخشي از مسائل و مشکلات، داراي ريشه رواني است و موظفيم در چنين شرايطي وحدت را بيش از پيش حفظ کنيم.

  وي در ادامه با بيان اينکه انتظارات از سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري بسيار است و بايد اقدامات موثري انجام شود، يادآور شد: البته اقدامات شهرداري قابل تقدير است و اين سازمان بايد با قوت در مسايل فرهنگي ورود کند.

  معاون سياسي ـ اجتماعي فرمانداري همدان خاطرنشان کرد: مردم با دل و جان با انقلاب هستند، ريشه مردم در آرمان‌هاست و نياز به وحدت و انسجام ملي داريم.

  وي با اشاره به 19 تا 25 تيرماه به عنوان هفته عفاف و حجاب، ادامه داد: همه دستگاه‌ها موظف به همکاري در اين خصوص هستند؛ جالب است طبق گزارش نيروي انتظامي تذکر به آقايان در بحث عفاف و حجاب در شهرستان بيش از بانوان بوده است.

  *خدمت به مردم بالاترين راه مقابله با دشمن است

  فرمانده سپاه ناحيه شهرستان همدان نيز گفت: امروز بالاترين راه مقابله با دشمن و ضربه زدن به اهداف پليد آن، خدمت به مردم است.

  حسن برزگر با بيان اينکه دشمنان تلاش مي‌کنند با فشار مشکلاتي ايجاد کنند، افزود: متأسفانه شاهد التهاباتي در بازار هستيم و حتي کالاهايي که به دلار ربطي ندارد نيز دچار نوسان قيمت شده است.

  برزگر بيان کرد: تحريم‌ها و مشکلات براي امروز نبوده و نيست و طي 40 سال اين گونه مسائل و بدتر از اين مسائل را داشته‌ايم، بايد با تعامل و تلاش شبانه‌روزي مشکلات را رفع کرده و رضايتمندي مردم را کسب کنيم.

  وي با تأکيد بر اينکه امروز بالاترين راه مقابله با دشمن و ضربه زدن به اهداف پليد دشمن، خدمت به مردم است، افزود : طي چند سال اخير رهبر معظم انقلاب، شعار سال را شعار اقتصادي عنوان مي‌کند که بي‌دليل نبوده چراکه مي‌ديدند دشمن از اين راه مي‌خواهد ضربه بزند.

  فرمانده سپاه ناحيه شهرستان همدان با بيان اينکه البته بسياري از مسائل را اين گونه نيست که دشمن انجام داده باشد، بايد ما ورود کنيم، تصريح کرد: ضعف‌هاي خود را به پاي دشمن نگذاريم.

  وي با اشاره به مصوبات به مناسبت هفته عفاف و حجاب، ادامه داد: مقرر شده 21 تيرماه برنامه تجمع روز «عفاف و حجاب» با عنوان «حريم امن خانواده» در پياده‌راه بوعلي برگزار شود؛ برگزاري غرفه نقاشي از برنامه‌هاي جنبي اين مراسم است.

  فرمانده سپاه ناحيه شهرستان همدان خاطرنشان کرد: پخش برنامه تجمع در روز عفاف و حجاب از صدا و سيما، برگزاري نماز جماعت و و حضور سه مشاور خانواده از بهزيستي در اين روز از ديگر برنامه‌هاست.

  وي به برگزاري برنامه روز دختر در روز 24 تيرماه در سالن ابن سينا اشاره کرد و يادآور شد: مقرر شده هر دستگاه دولتي يک دختر نمونه واجد شرايط را براي تقدير و اختصاص اعتبار لازم در اين خصوص داشته باشد.

   

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 192
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.