تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
3 بهمن 1397 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار شهرستان همدان خبر داد
 • ايجاد طرح تفريحي ـ گردشگري در بلوار ارم همدان
 • فرماندار شهرستان همدان خبر داد

  ايجاد طرح تفريحي ـ گردشگري در بلوار ارم همدان

  فرماندار شهرستان همدان با بيان اينکه شهرداري به دنبال ستفاده کامل از ظرفيت‌هاي بلوار ارم است، گفت: مکان‌هايي براي تله‌تئاتر، دوچرخه‌سواري و ورزش جوانان در اين طرح ديده شده است.

  علي تعالي در ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان همدان، اظهار کرد: روز هشتم ارديبهشت ماه، نخستين روز از هفته جوان است که به مدت يک هفته برنامه‌هايي در حوزه جوانان به صورت نمادين برگزار خواهد شد.

  وي با اشاره به اينکه مهمترين برنامه‌هاي هفته جوان به عهده اداره ورزش و جوانان استان است، گفت: جوانان در سه حوزه اصلي آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها و ورزش متمرکز هستند که بايد بيشتر فعاليت‌ها در اين حوزه‌ها باشد.

  فرماندار شهرستان همدان با تاکيد به اينکه بايد در اين سه حوزه ارتباط مستمر، متمرکز و هم‌افزايي بيشتري باشد، افزود: در فرمانداري بيشتر به دنبال ظرفيت‌سازي و ايجاد بسترهاي شور، نشاط و شادابي در جامعه هستيم.

  وي با بيان اينکه در سال‌هاي اخير اقداماتي در اين زمينه صورت  گرفته است، گفت: پياده‌راه‌سازي بوعلي باعث ايجاد شور و نشاط اجتماعي در جوانان شده که بسيار حائز اهميت است.

  تعالي با اشاره به اينکه قبلاً جوانان تنها در بلوار ارم حضور يافته و به شور و نشاط مي‌پرداختند که اکنون شاهد حضور آنها در پياده‌راه بوعلي هستيم، افزود: اکنون فضاي خوبي از ميدان بوعلي تا ميدان هگمتانه ايجاد شده که بايد در برگزاري جشن هاي مختلف و افزايش شور، نشاط و شادابي بهره برد.

  وي با اشاره به جشنواره پويانمايي صدا و سيماي مرکز استان بيشترين برنامه خود را در پياده‌راه بوعلي برگزار مي‌کند، گفت: شهرداري همدان در بلوار ارم طرح خوبي را در دستور کار دارد.

  فرماندار شهرستان همدان با بيان اينکه اين سازمان به دنبال پياده‌راه‌سازي و استفاده کامل از ظرفيت‌هاي بلوار ارم است، افزود: مکان‌هايي براي تله‌تئاتر، دوچرخه‌سواري و ورزش جوانان در اين طرح ديده شده است.

  وي با اشاره به اينکه هفته گذشته در استانداري جلسه‌اي در اين رابطه برگزار شد، گفت: قرار است طرح بررسي شود که البته ظرفيت ديده شده براي جوانان در اين مکان خوب و در نشاط و شادابي جامعه تاثيرگذار است.

  تعالي با بيان اينکه بيشترين کاربرد بلوار ارم براي جوانان خواهد بود، افزود: ممکن است از لحاظ اعتبارات روي شهرداري فشار باشد اما اقدام بسيار خوبي خواهد بود.

  وي با اشاره به اينکه در گنجنامه نيز اتفاقات خوبي در راستاي ايجاد نشاط اجتماعي در حال انجام است، گفت: جشنواره پويانمايي از 15 ارديبهشت برگزار خواهد شد.

  فرماندار شهرستان همدان با بيان اينکه بسياري از هنرمندان مطرح کشوري برنامه‌هاي مختلفي را در سطح شهر و بيشتر در مرکز همدان برگزار خواهند کرد، افزود: مردادماه امسال، همدان به عنوان پايتخت گردشگري ميزبان کشورهاي آسيايي خواهد بود که فرصت بسيار خوبي است که از ظرفيت جوانان و سمن‌ها استفاده کنيم.

  وي با تاکيد به اينکه در هفته جوانان هر کدام از سازمان‌ها چندين برنامه کيفي را برگزار کنند، گفت: هر سازماني چندين برنامه را به صورت اساسي و باکيفيت برگزار کند چراکه هدف ارائه آمار نيست.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 145
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.