مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
6 اسفند 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  نشست هماهنگي اجراي طرح « علي وقف اسلام» در فرمانداري همدان برگزار شد.
 • فرماندار همدان در اين نشست خواستار همکاري و مشارکت فعال دستگاههاي اجرايي ذيربط در جهت برگزاري با شکوه برنامه هاي پيش بيني شده در قالب اين طرح شد...
 • نشست هماهنگي اجراي طرح « علي وقف اسلام» در فرمانداري همدان برگزار شد.

  فرماندار همدان در اين نشست خواستار همکاري و مشارکت فعال دستگاههاي اجرايي ذيربط در جهت برگزاري با شکوه برنامه هاي پيش بيني شده در قالب اين طرح شد.

  مهندس حسين افشاري با اشاره به ضرورت حمايت و تقويت برنامه هاي فرهنگي تصريح کرد : امروز در فضاي مجازي براي فرزندان ما برنامه هاي حساب شده اي مي سازند و منتشر مي کنند تا ذائقه آنان را بنحو دلخواه خويش تغيير دهند.

  وي افزود : آنچه از اسلام و شيعه از پيشينيان و بزرگان براي ما بياد مانده است عطوفت و مودت به اهل بيت است اما امروز دشمنان ما در فضاي مجازي کنار عبارتهاي الله اکبر و يا علي تصاويري از خون و خشونت به بينندگان القا مي کنند.

  فرمانده سپاه بسيج ناحيه همدان نيز در اين نشست اظهار داشت: برنامه بصيرتي علي وقف اسلام به مناسبت عيد سعيد غدير و در راستاي ترويج رنگ و بوي مردمي غدير در سطح شهرستان همدان برگزار مي شود .

  سرهنگ علي بقايي افزود: پيام اصلي اين طرح معرفتي اميد آفريني و نشاط آفريني از نوع تعالي بخش است که در 7 نقطه شهر همدان در دهه ولايت برگزار خواهد شد.

  برپايي ميز خدمت، جنگ شادي، نشستهاي معرفتي، اکران فيلم و بازيهاي بومي محلي از جمله برنامه هاي پيش بيني شده در اين طرح است که بصورت مردمي با پشتيباني دستگاههاي اجرايي شهرستان برگزار خواهد شد.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 243
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.