مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
6 اسفند 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان :
 • قيمت مرغ گرم 12 هزار و 900 تومان است/ پلمب 4 واحد متخلف
 • فرماندار همدان :

  قيمت مرغ گرم 12 هزار و 900 تومان است/ پلمب 4 واحد متخلف

  فرماندار همدان با بيان اينکه چهار واحد متخلف مرغ‌فروشي امروز پلمب شدند گفت: نبايد گوشت مرغ گرم به قيمت بيشتر از 12 هزار و 900 تومان عرضه شود.

  حسين افشاري ظهر امروز در ستاد اقتصاد مقاومتي شهرستان همدان در رابطه با قيمت مرغ در بازار همدان با بيان اينکه واحد‌هاي مرغداري با ستاد تنظيم بازار همراه شده و مرغ را با قيمت مصوب عرضه مي‌کنند اظهار کرد: قيمت مصوب ستاد تنظيم بازار 12 هزار و 900 تومان براي هر کيلوگرم مرغ گرم است.

  وي با اشاره به اينکه واحد‌هاي مرغداري که همراه با ستاد تنظيم بازار بودند از نظر نهاده‌ها مورد حمايت ما هستند افزود: با افرادي که در برابر قانون مقاومت کرده و قصد فروش گران‌تر مرغ را دارند برخورد شده و نهاده آنها قطع مي‌شود.

  فرماندار شهرستان همدان با بيان اينکه چهار واحد متخلف امروز پلمب شدند ادامه داد: در استان همدان نبايد مرغ گرم به قيمت بيشتر از 12 هزار و 900 تومان عرضه شود.

  وي با اشاره به اينکه اقتصاد مقاومتي 24 بند دارد و فعاليت دستگاه‌ها بايد بر اساس آن 24 بند باشد اظهار کرد: محور فعاليت‌ها و گفتمان اقتصاد مقاومتي بايد بر روي 24 بند سياست‌هاي کلي اقتصاد مقاومتي شکل گيرد و هرچه از اين 24 بند فاصله بگيريم از اقتصاد مقاومتي فاصله گرفته‌ايم.

  افشاري با اشاره به اينکه با راه اندازي بيمارستان فوق تخصصي قلب فرشچيان در هر 24 ساعت 18 عمل باز قلب انجام مي‌شود افزود: سالانه 97 هزار نفر در اثر بيماري‌هاي مرتبط با فشار خون جان خود را از دست مي‌دهند.

  وي با بيان اينکه در طرح ارزيابي فشار خون بالا، جمعيت هدف بالاي 30 سال مد نظر بود ادامه داد: اگر در رابطه با فشار خون به موقع پيشگيري و مراقبت انجام شود، هزينه‌هاي خانوار و سلامت کاهش پيدا مي‌کند.

  فرماندار شهرستان همدان با اشاره به افتتاح مرکز جامع هتلداري در همدان تصريح کرد: گردشگري محور توسعه همدان است و با اين مرکز مي‌توان نيروي مورد نياز را تربيت کرد.

  وي در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به اينکه خط انتقال پساب به نيروگاه شهيد مفتح متصل شده است افزود: نيروگاه منابع زيرزميني را براي توليد برق خالي مي‌کند اما با خط انتقال پساب براي توليد برق از پساب استفاده مي‌شود.

  افشاري با اشاره به اينکه در حوزه کشاورزي در زمينه اقتصاد مقاومتي طرح‌ها و پروژه‌هاي زيادي کار شده است بيان کرد: دشمن فشار‌هاي بي‌سابقه‌اي به کشور تحميل کرده که به تعبير خود آنها فلج کننده بوده اما با اين حال موفق نبوده است.

  وي با اشاره به اينکه در کشور اقدامات گسترده‌اي ايجاد شده که کار فرزندان اين مرز و بوم است ادامه داد: جمله معروف «ما مي‌توانيم» امام راحل محقق شده است.

  فرماندار شهرستان همدان با اشاره به اينکه امروز در کشور 70 هزار دانشجو و عضو هيات علمي وجود دارد افزود: بايد در حوزه واحد‌هاي فناور کار و فعاليت بيشتري انجام شود.

  وي با اشاره به اينکه 429 نخبه در شهر همدان داريم افزود: ده‌ها ميليارد تومان محصولات دانش‌بنيان از همدان صادر شده است.

  افشاري با اشاره به اينکه امروز در جنگ اقتصادي هستيم و بايد از توليدات داخلي استفاده کنيم افزود: مبارزه با کالاي قاچاق بسيار اهميت دارد و مردم هم بايد از خريد کالاي قاچاق خودداري کنند.

  وي با تاکيد بر اينکه در اين شرايط که در جنگ رواني قرار داريم نبايد خودزني کنيم ادامه داد: بايد فعاليت‌هاي انجام شده در حوزه اقتصاد مقاومتي را اطلاع رساني کنيم.

  فرماندار شهرستان همدان با اشاره به اينکه راهکار‌هاي اجراي اقتصاد مقاومتي و پروژه‌ها از سوي نهاد‌هاي رسمي کشور بررسي شده و با وزارتخانه‌ها هماهنگي صورت گرفته است افزود: احداث نيروگاه خورشيدي در راستاي اقتصاد مقاومتي است چراکه کشور را از مصرف سوخت فسيلي نجات مي‌دهيم.

   

  وي در ادامه سرشاخه کاري درختان گردو، توسعه سامانه‌هاي نوين آبياري، کشت گلخانه‌اي، کشت گياهان دارويي را در راستاي اجراي اقتصاد مقاومتي دانست و بيان کرد: ايجاد هتلينگ کمک به تاسيسات گردشگري است چراکه گردشگري کم‌هزينه و نيروبر است.

  افشاري با اشاره به اينکه ساخت مرکز جامع سرطان براي ما بسيار حائز اهميت است افزود: پنج شاخص مردمي بودن، درون‌زا بودن، دانش‌بنيان بودن، بهره‌وري و برون‌گرا بودن بايد مد نظر قرار گيرد.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 228
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.